DokuFest zbulon programin e plotë

Festivali Ndërkombëtar i Filmit Dokumentar dhe të Shkurtër “DokuFest”, i cili do të zhvillohet nga 5 deri më 13 gusht në Prizren të Kosovës ka treguar programin e plotë të DokuNights.

DokuNights i këtij viti do t’ju çojë në një udhëtim në të ardhmen dhe më gjerë, me tingujt futuristik të

“Fire of Love” nga Sara Dosa, regjisorja e nominuar për çmimin Indie Spirit dhe producentja fituese e çmimit Peabody do të hapë festivalin të premten, më 5 gusht./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button