I dyshuari është dërguar në mbajtje

I dyshuari është dërguar në mbajtje

Është arrestuar të premten në Drenas një i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe dy vajzat e tij, femra K/Shqiptare.

Siç njoftoi sot policia, viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar./21Media