Dua Lipa uron nënën për ditëlindje me fotografi kur ishte bebe

Këngëtarja Dua Lipa ka uruar nënën e saj, e cila sot feston sot ditëlindjen.

Përmes disa fotografive nga fëmijëria, Dua Lipa shpreh dashurinë që ka për të dhe i bën urimin e veçantë.

“Gëzuar ditëlindjen mami!!! Mbrojtësja ime!!! Femra më magjepsëse që njoh! Të dua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografive./21Media

Back to top button