Dy këngë të reja nga Eni Koçi

 
Këngëtarja Eni Koçi ka finalizuar dy projekte të reja muzikore.
Dy këngët e reja do të jenë bashkëpunime, kështu ka njoftuar këngëtarja përmes një fotografie të postuar në Instagram.
“Dy projekte të reja gati. E gjeni dot me cilin artist janë bashkëpunimet e radhës…?”, ka shkruar Eni në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)


Ndryshe, “Lamtumirë” mbetet projekti i fundit nga Eni Koçi në bashkëpunim me Fisnikët. Kënga është publikuar më 3 dhjetor të vitit 2020 dhe deri tani numëron mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

Back to top button