E dëgjuat bashkëpunimin e ri të Sabri Fejzullahut?

Këngëtari, Sabri Fejzullahu, së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor.
Fejzullahu projektin e ri e ka sjellur në bashkëpunim me artistin Noga.
Kënga e re titullohet ”Dashni” dhe është realizuar me videoklip nga dyshja.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu është ”Dy shoke”, të cilin e ka sjellur para 9 ditësh, në bashkëpunim me Sinan Vllasaliun./21Media

Back to top button