E dëgjuat bashkëpunimin e ri të Soni Malajt?

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj ka sjellur projektin e saj të radhës.

Kënga e re titullohet ”Pak si”, dhe është realizuar me videoklip.

Këtë projekt Soni e ka sjellur në bashkëpunim me artistin e hip-hop-it, Berat Haskaj.

Për muzikën është kujdesur Big Deal Records, ndërsa teksti i këngës është shkruajtur nga Petrit Sefaj.

Ndryshe projekti i fundit i Sonit është ”Versioni im”, këngë kjo me të cilën kishte performuar në ”Kënga Magjike 2021”, më 25 prill./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button