I dyshuari ka shantazhuar një femër dhe i ka kërkuar para

I dyshuari ka shantazhuar një femër dhe i ka kërkuar para

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 21:45 ka arrestuar një përson me dyshimin për shantazh. “I njëjti duke e shantazhuar se do t’i publikojë foto intime viktimës femër K-Shqiptare i ka kërkuar para”, thuhet në raportin e policisë

Po ashtu bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje./21Media