Enca arriti këtë sukses me këngën ”Kalle”

Këngëtarja Enca Haxhia aktualisht është duke shijuar suksesin e këngës që e solli para 4 dite në bashkëpunim me këngëtarin kurd, Navid Zardi.
“Kalle”, mban titullin kënga e re nga dyshja që është shoqëruar me videoklip. Kjo këngë po pëlqehet shumë dhe këtë e dëshmojnë më së miri klikimet në YouTube.

“Kalle” deri tani në YouTube ka arritur mbi 1 milion klikime. Këtij suksesi i është gëzuar Enca e cila në Instagram ka publikuar një fotografi përmes të cilës e ka shfaqur këtë sukses./21Media

Back to top button