Enca Haxhia po e përmbyll vitin në Paris

 
Këngëtarja Enca Haxhia ka zgjedhur Parisin për t’i përmbyllur pushimet e vitit 2021.
Në rrjetin social Instagram, Enca ka publikuar fotografi nga momentet që po kalon atje.
“Gëzuar për versionin më të mirë të vetes dhe duke e bërë gjithmonë veten të lumtur”, ka shkruar Enca krahas fotografive me të cilat ka marrë vëmendje me dekoltenë e hapur të fustanit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)


Kujtojmë se “Suavele” mbetet projekti i fundit muzikor nga Enca. Kënga është publikuar më 29 korrik dhe deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button