Eni Koçi tregon si është njohur me Gencin dhe çka i tha Greta

1 min read

 

Këngëtarja Eni Koçi ka treguar se si është njoftuar me Genc Prelvukajn.

Çifti i njohur i showbizit Eni dhe Genci janë njoftuar gjatë një turneu në Amerikë. Asokohe këngëtarja mendonte se ai ishte shumë mendjemadh, ndërsa komenti i motrës së saj Gretës për këtë rast ka qenë epik.

“Me Gencin jemi njohur në një turne në Amerikë. Të them të drejtën në fillim më është dukur shumë mendjemadh dhe i thashë Gretës ‘O bobo’  si do e shtyjmë në turne, ky as muhabet s’do na bëj. Dhe përgjigjja e Gretes ishte: Ehe sa e vret mendjen, sikur do bëjmë krushqi me të. Përfundimin e dini besoj”, ka shkruar Eni në Instagram.

Ndryshe, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë fejuar në vitin 2018./21Media