Familja Rashica ka festë sot!

Djali i futbollistit shqiptar, Milot Rashica, Roan Rashica sot feston ditëlindjen.
Mami Belkiz ka publikuar fotografi nga festa e ditëlindjes së Roanit të vogël.
Roani feston një vjetorin e lindjes, e festës së madhe iu bashkuan familjarë, miq të familjes Rashica.
Miloti dhe Belkiz janë prindër të dy fëmijëve.
Më poshtë pamje nga festa./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera)

Back to top button