Viktima ka pranuar tretman mjekësor

Viktima ka pranuar tretman mjekësor

Një djal i mitur është arrestuar pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e tij.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 08:25 në Mitrovicë.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, shkruan 21Media.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit në prezencë të punëtorit të QPS-së dhe avokatit është liruar në procedurë të rregullt.

Policia ka njoftuar se rasti vazhdon të hetohet./21Media