Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në spital

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në spital

Policia ka raportuar se gjatë ditës së djeshme është arrestuar një mashkull pasi që i njëjti dyshohet se e ka sulmuar fizikisht, duke e goditur me një mjet të mprehtë-thikë vëllain e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, shkruan rtv21.tv

Në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një thikë, e cila dyshohet të jetë përdorur në rast, njofton tutje policia. Ndërkaq me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./21Media