Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, ka bërë një tatuazh të ri.

Tatuazhin e ri Fifi e ka treguar përmes fotografive që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Fotografitë që ka publikuar kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Ndryshe, “Fiksim” është projekti i fundit muzikor nga Fifi në bashkëpunim me këngëtarin Bruno. Me këtë këngë ata do të garojnë në festivalin “Kënga Magjike”.

Kjo këngë deri tani ka arritur mbi 2 milionë klikime në Youtube./21Media