Fifi publikon fotografinë e parë me të birin

Këngëtarja e njohur, Fifi para pak ditësh është bërë nënë e një djali.

Theo Mal është emri të cilin Fifi dhe Adisi e kanë vendosur për djalin e tyre.

Fifi mbrëmë e ka publikuar fotografinë e parë me të birin.

“Mama Fifi”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

 

Back to top button