Fifi publikon këngën e re, pjesë e videoklipit edhe i dashuri i saj

Ashtu siç paralajmëroi ditë më parë , Fifi sot ka publikuar  këngën e nëntë të albumit “Vëmendje” e që titullohet pikërisht me numirn nëntë (9).

E veçanta e klipit është se pjesë e tij është edhe i dashuri i këngëtares, Adis Patushi, kurse shihet se është xhiruar gjatë shtatzënisë së saj.

Çifti shfaqen të dashuruar në spot, derisa edhe teksi i këngës i shkruar nga vet Fifi shpreh fjalët më të mira për dashurinë.

Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi para dy ditësh u bënë prindër, këngëtarja solli në jetë një djalë të cilin e pagëzuan Theo Mal./21Media

Back to top button