Fillojnë ndeshjet e Superligës së Kosovës

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në tri ndeshjet e sotme të Superligës së Kosovës, të vlefshme këto për xhiron e 20 të këtij sezoni.

Ballkani synon fitore si vendas kundër Feronikelit, kurse Drita do ta kërkojë fitoren si mysafire kundër Dritës.

Ndërkaq, ndeshja më interesante do të jetë ajo mes Gjilanit dhe Prishtinës, e cila po luhet në stadiumin ndihmës në Gjilan.

Back to top button