Fillon ndeshja mes Kosovës dhe Andorrës

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Andorrës.

“Dardanët” hyjnë në këtë ndeshje me qëllimin e vetëm te fitorja, e cila do të ishte e para në këto kualifikime drejt Kampionatit Evropian Euro 2024.

Kosova në xhiron e parë barazoi me Izraelin 1:1, kurse Andorra u mposht 2:0 nga Rumania.

Linkun për ta shikuar ndeshjen e gjeni më poshtë.

https://hesgoal-tv.io/live/10349/980501/kosovo-vs-andorra/?id=1

 

Back to top button