FUSHATA: Dita e 9-të

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

 

Në ditën e parafundit të fushatës zgjedhore partitë politike i kanë intensifikuar tubimet e tyre me qytetarë. Premtuan investime, luftim të korrupsionit dhe jetë më të mirë për qytetarët. Në bllokun vijues pasqyrojmë aktivitetet e sotme të subjekteve politike pjesëmarrëse në këto zgjedhje!/21Media

 

 LDK-së në Prishtinë

 LVV në Mitrovicë

 AAK-së në Drenas