Gastronomët kërkojnë ndihmë nga qeveria

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Thonë se janë në prag të falimentimit, rrezikojnë të mbyllin 7 mijë biznese

 Masat e ndërmarra nga Qeveria e Kosovës, për parandalimin e përhapjes së pandemisë Covid-19, po u shkaktojnë telashe të mëdha gastronomeve të Kosovës, të cilët thonë së janë në prag të falimentimit dhe mbylljes së shumë bizneseve./21Media