Genta dhe Usta e konfirmojnë se po bëhen prindër për herë të parë

1 min read

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj,  Huseyin Usta kanë dhënë lajmin e mirë për fansat e tyre.

Çifti përmes një video të realizuar e kanë konfirmuar se po bëhen prindër për herë të parë.

Dyshja shihen me veshje elegante, teksa ndodhen në një makinë klasike, për të arritur më pas në destinacionin e tyre ku këngëtarja zbulon barkun e rrumbullakosur në një fustan të zi dhe glamuroz./21Media