Gjakovari ngacmoi seksualisht tri të mitura

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Gjakovë, pasi i njëjti dyshohet se kishte ngacmuar seksualisht tri vajza të mitura.
Përmes raportit 24 orësh, policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur pasditen e të mërkurës.
“I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e  Policisë./21Media

Back to top button