Gjakovë: Pastrohet shtrati i Erenikut!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

Një aksion i pastirmit të lumit Erenik në Gjakovë synon që rrugën “Bujar Roka” ta shndërrojë në një atraksion dhe shetitore të veçantë të këtij qyteti. Aksionit i janë përgjigjur vullnetarë pjësëtarë të OJQ-ve, KFOR-it dhe FSK-së.(Teksti- Antigona Buqani, kamera- Gzim Arifi)/21Media