Gjashtë këngë deri në fund të vitit nga Bardhi

Bardhi nuk e ka ndër mend të ndalet, ai ka paralajmëruar disa projekte të reja muzikore.
Në InstaStory, ai ka postuar një video nga një koncert që ka pasur së fundi, teksa ka shkruar reagimi i publikut e bën të ndihet mirë.
Krahas këtij postimi, Bardhi ka zbuluar se gjashtë këngë të reja me videoklipe do të publikohen nga ai deri në natën e vitit të ri.

Ndryshe, “Katile” në bashkëpunim me Aida Doçin dhe Florian Tufallarin mbetet projekti i fundit muzikor nga Bardhi. Kënga është publikuar më 24 shtator dhe deri tani ka arritur mbi 4 milionë klikime në Youtube./21Media

 

Back to top button