Nëna dhe motra kanë pranuar trajtim mjekësor 

Nëna dhe motra kanë pranuar trajtim mjekësor 

Dje në Gjilan një person është arrestuar pasi, siç raporton Policia, i njëjti pas një mosmarrëveshje me familjarët, kishte rrahur motrën dhe nënën e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njofton Policia./21Media