Greta Koçi njofton për publikimin e këngës së re

Këngëtarja Greta Koçi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së saj.
Në Instagram, këngëtarja ka treguar se tashmë kënga e saj e re është finalizuar dhe do të publikohet më 1 maj.
Nëna e saj mezi po pret që Greta ta publikojë këngën e re. Këngëtarja i punoi një rreng nënës dhe e ndau me ndjekësit në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)


Ndryshe, më 4 dhjetor të vitit të kaluar, Greta ka publikuar këngën “S’po m’le nana”. Kjo këngë deri tani ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media

Back to top button