Gruaja raportoi se burri vazhdimisht po ushtron dhunë ndaj saj, e dëboi edhe nga shtëpia

Një grua ka raportuar në Polici se bashkëshorti i saj në vazhdimësi është duke ushtruar dhunë ndaj saj, ndërsa dje e ka dëbuar edhe nga shtëpia.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.”, ka informuar Policia.

Rasti ka ndodhur në Prizren./21Media

Back to top button