Policia ka bërë të ditur se dje një burrë nga Janjeva ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij.

”Ngjarja ka ndodhur në orën 22:29 dhe ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se pas një mos marrëveshje në familje me bashkëshorten e saj te dyshuarën femër kosovare, e njëjta e kishte sulmuar fizikisht dhe të njëjtit i kishte shkaktuar lëndime të lehta trupore”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./21Media