Gruda: Kosova dhe Serbia duhet të tregojnë se çka i pret në dialog

 

 

Profesori Përparim Gruda ka deklaruar se Kosova dhe Serbia duhet të bëhen realiste, të tregojnë çka i pret në dialog.

Në Click të RTV21, Gruda ka thënë se ajo që i pret të dy palët në proces të dialogut është që të bëjnë koncesione të caktuara./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button