Hapet ekspozita e të rinjve shqiptarë dhe serbë (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Apelohet edhe për bashkëpunime të tjera

Është hapur ekspozita e 30 të rinjve nga komuniteti serb dhe shqiptar në Kosovë, në lidhje me ballafaqimin me të kaluarën dhe dialogun ndërkulturor, organizuar nga Programi i Shkëmbimit Rinor IV. U theksua nevoja për platforma që kanë në fokus bashkëpunimin mes shqiptarëve dhe serbëve./21Media