Hapet panairi EXPOKOS

Prezantohen mbi 50 kompani vendore dhe te huaja

Në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë u hap panairi tradicional Expokos ,i 17-ti me radhë ,në të cilin produktet dhe shërbimet nga fusha e energjetikës, ndërtimit, patundshmërisë dhe teknikës prezantojnë mbi 50 kompani vendore dhe të huaja./21Media

Back to top button