Haradinaj: Kosova nuk fal tokë për njohje

Hadri: Ideali i Enver Hadrit ishte liria dhe pavarësia e Kosovës

Kryeministri, Ramush Haradinaj ka ripërsëritur qëndrimet e tij për dialogun dhe taksën për produktet serbe.

Haradinaj ka thënë se Kosovës i nevojitet shembulli i heroit Enver Hadrit, që të mos përsëritet historia e ndarjes dhe se Kosova nuk jep tokë për njohje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button