Horoskopi Ditor E Mërkurë 12 Tetor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Duhet të mësoni të menaxhoni më mirë situatën në dashuri, sepse ajo kërkon më shumë vëmendje. Rrezikoni të humbni gjithashtu durimin lehtësisht, dhe në disa raste humbja e durimit interpretohet si një keqardhje e madhe.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

I dashur Demi, sipas horoskopit të mërkurën ka çështje të pazgjidhura që do të zgjidheshin më mirë para se të jetë tepër vonë. Për ata që janë beqarë, ndoshta është momenti i duhur që të mund të takojnë një shpirt binjak.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të dashur Binjakë, këtë javë do të ketë kthesën e pritur, qoftë edhe në dashuri. Lajme të mundshme pune dhe disa kontakte të rëndësishme në këtë periudhë. Ndoshta ajo përgjigje e shumëpritur do të vijë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Pamja astrale përmirësohet, por ka ende tension në ajër. Prandaj përpiquni të sqaroheni dhe të mos e merrni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Keni të gjitha kredencialet për të bërë mirë dhe për të larguar kënaqësitë e rëndësishme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Sipas horoskopit të mërkurën , gjeni pak qetësi, edhe nëse deri tani jo gjithçka ka shkuar në mënyrën e duhur. Në veçanti, ka një tension në marrëdhëniet romantike. Flisni me partnerin tuaj dhe sqarohuni.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Keni ende disa komplikime me shefin në zyrë. Në përgjithësi jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe dëshironi të ndryshoni ajrin, prandaj shikoni përreth.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Peshore të dashura, kjo është një periudhë shumë e favorshme për ju, prandaj përfitoni nëse doni të arrini kënaqësi të mira. Vetëm nëse nuk doni të afroni dashuri, zemra jote do të jetë vetëm.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Sipas horoskopit të mërkurën , jeni nën stres, aq sa po përjetoni shqetësime të vazhdueshme që po ju bëjnë të humbni gjumin dhe durimin. Mundohuni t’i jepni përparësi vetes dhe t’i bëni gjërat me qetësi.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Një situatë përgjithësisht e mirë, edhe nëse gjithçka mund të përmirësohet. Por favorizimi i yjeve nuk mjafton. Ju takon juve të veproni më mirë dhe të bëni zgjedhjet e duhura. Secili është krijuesi i fatit të tij.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

I dashur Bricjap, gjërat do të përmirësohen ndjeshëm në fund të muajit, por tashmë situata është shumë pozitive. Përfitoni për të realizuar projektet tuaja. Agjitacion në punë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Sipas horoskopit e mërkurë problemet nuk kanë munguar në periudhën e fundit, por gjithçka duket se po shkon mirë dhe situata po stabilizohet. Disa shqetësime në dashuri.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Nëse ka pasur një problem apo një debat, është koha më e mirë për t’u sqaruar dhe për ta zgjidhur atë. Pasditja do të shkojë më mirë, tensionet e lindura në vendin e punës.

Back to top button