Horoskopi Ditor, e mërkurë 22 qershor 2022

2 min read

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Ndjenja të përziera që nga fundjava e kaluar, duhet të sqaroni veten në radhë të parë dhe të dini ku jeni. Ditë e plogësht nga pikëpamja e punës.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ndiheni në harmoni të përsosur me partnerin, gjërat po shkojnë mirë. Puna do ju bëjë krenarë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Një takim i papritur pritet të ndodhë këtë të mërkurë, sqaroni nevojat dhe dëshirat që keni, para se të ecni përpara. Kolegët në punë ju vlerësojnë dhe ju respektojnë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Mos ju vijë aspak keq për veten nëse një marrëdhënie ka shkuar keq, bota është atje duke pritur për ju. Për të vetëpunësuarit, kjo e mërkurë është një ditë shumë e frytshme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Emocionet ju përshkojnë gjatë gjithë ditës së mërkurë. Pak tension në punë, përpiquni të mos jeni të padisponueshëm.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Miqësinë e ndan një kufi me dashurinë, por sigurisht që kjo nuk është asnjëherë e sigurt. Kujdes nga njerëzit ziliqarë në vendin e punës.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Organizoni një surprizë për partnerin/en tuaj në këtë ditë. Puna po shkon mirë, edhe më shumë kënaqësi do të vijnë në muajin e ardhshëm.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ditë e kontrasteve të forta, diçka nuk po shkon siç duhet. Nëse jeni të pasigurt në vendin e punës, me gjasa për vitin e ardhshëm, mund të ketë një promovim ose një shpërblim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Një ditë që fillon patjetër me këmbë të mbarë. Mos e neglizhoni biznesin tuaj dhe bëni mirë llogaritë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Ndoshta keni qenë shumë befasues për dikë, në fund të fundit marrëdhëniet në dashuri nuk janë pika juaj e fortë kohët e fundit. Puna vazhdon dhe gjëra të reja po fillojnë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Ende po mendoni shumë, thjesht duhet të veproni. Puna së shpejti do të japë më shumë kënaqësi.