Iku nga reparti i psikiatrisë, tenton të rrah motrën e vëllain

Arrestohet i dyshuari

Një person i dyshuar është arrestuar dje rreth orës 17:00 në Gjilan, pasi që i njëjti ka tentuar ta sulmojë motrën e tij dhe ka kanosur vëllain e tij.

Sipas policisë i arrestuari dyshohet se ka probleme psikike i cili kishte ikur nga reparti i psikiatrisë ku kishte qenë duke u trajtuar.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button