Interi dhe Atalanta ndahen në paqe

Interi ka barazuar me Atalantan 0-0, në kuadër të javës së 22-të në Serie A.
Gjatë pjesës së parë dhe të dytë dy skuadrat ishin në kërkim të golit, por që nuk arritën t’i konkretizonin rastet për gol dhe në fund ndeshja u mbyll pa gola.
Interi edhe pas këtij barazimi mbetet momentalisht në pozitën e parë me 50 pikë, pas 21 ndeshjeve. Kurse, Atalanta në vendin e katërt me 42 pikë. /21Media

Back to top button