Javën që vjen ndërhyrjet e para emergjente në Prekaz

Kurti: Nga themelimi i këtij komiteti kemi ecur me hapa të sigurt dhe me veprime konkrete
Javën që vjen do të nisin ndërhyrjet e para emergjente në objektin e Kompleksit Memorial “Adem Jashari” në Prekaz, bëri të ditur kryeministri Albin Kurti në mbledhjen e Komitetit Ndërministror për këtë projekt. E ndjekim fjalën e kryeministrit Kurti./21Media

Back to top button