Jennifer Lopez ka pozuar nudo për të festuar 53 vjetorin e saj

Jennifer Lopez është kthyer në një nga personazhet e famshëm më të përfolur javët e fundit, për shkak të martesës së saj të papritur me Ben Affleck . Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e mediave ndërkombëtare, të cilat ndjekin nga afër të gjitha detajet e jetës së saj të re në çift me aktorin e njohur.
Pasi ceremonia, mjaft diskrete dhe e vogël, u zhvillua në Las Vegas, artistja vendosi të pushonte me partnerin, duke shijuar peizazhet dhe vendet e Parisit . Dashuria dhe pasioni vazhdojnë të rrjedhin mes të porsamartuarve, të cilët janë kapur në mënyra të papritura në qytetin evropian, përcjell portali rtv21.tv
Megjithatë, fansat e të dy personazheve të famshëm u interesuan të dinë pak më shumë për udhëtimin që po bëjnë, pasi është edhe pjesë e festës së ditëlindjes së Lopez. Këngëtarja mbushi 53 vjeç të dielën e kaluar, më 24 korrik, ndaj ka përfituar nga qëndrimi i saj në Francë dhe ka ndarë një ambient shumë romantik dhe të qetë.
Sipas asaj që u publikua në mediat ndërkombëtare dhe disa rrjete sociale, artistja ka festuar ditëlindjen në restorantin LouLou në Paris. Në të njëjtën mënyrë ajo ka përfituar nga kjo ditë për të bërë një publikim sensual në llogarinë e asj zyrtare në Instagram, duke u shfaqur natyrshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


Sipas asaj që u vu re në profilin e gjithashtu aktores dhe protagonistes së Marry Me , është publikuar një video e pazakontë bashkë me një imazh sugjestionues dhe tërheqës në të cilin ajo shfaqet tërësisht e zhveshur. Lopez ka pozuar natyrale dhe ka ekspozuar figurën e saj, e cila është vlerësuar prej vitesh.
Në klip, JLo shihet e veshur me rroba banje të zeza flirte, e cila funksionon për të promovuar një produkt që do të dalë në dritë. Është një krem i veçantë për të pasmet dhe lëkurën, i cili është pjesë e markës së saj të bukurisë JLo Beauty.
Në mbishkrimin e klipit, ajo thekson datën e ditëlindjes së saj, duke u shprehur se ka qenë ideja më e mirë që i ka ndodhur kur ka lansuar këtë produkt bukurie në këtë ditë./21Media

Back to top button