Ka diçka të re nga Lindi dhe Venera

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Çifti i njohur i estradës, Lind Islami dhe Venera Lumani  kanë finalizuar edhe një projekt të ri së bashku.

Pas bashkëpunimeve të shumta e të suksesshme, duket se dyshja për fansat këtë javë do e publikojnë këngën e re, shkruan rtv21.tv

“Me zemer” titullohet projekti i ri i çiftit të njohur, të cilit i kanë realizuar edhe vidoeklip. Kështu ka bërë të ditur Lindi në Instagram.

“Mezi pres të ndajmë me ju atë që kemi punuar gjithe këto kohë. Me zemer”… këtë javë”, ka shkruar Lindi në Instagram./21Media  

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lind Islami (@lind_islami)