“Kadrija” në jetën reale, kjo është mosha e saj

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Në serailin shumë të shikuar “Emri im është engjëll”, pjesë e aktorëve pjesëmarrës është edhe Hande Kaptan në rolin e “Kadrijes”.

Në serial aktorja kritikohet mjaft shume pasi që është kureshtare për punët e të tjerëve, por kush është ajo jashtë këtij roli.

Hande Kaptan është 36 vjeçare, ajo ka lindur në Ankara aty ku edhe  e ka përfunduar shkollimin. Hande ka luajtur në shumë seriale dhe filma si dhe ka marrë pjesë në disa shfaqje teatrale.  Por me rolin e fundit në serialin “Emri im është engjëll” arriti që të fitoj famë më të madhe.

Sa i përket jetës private aktorja arrin ta mbaj larg syrit të mediave.  Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktores në përditshmëri që duket se e ka një stil krejt ndryshe nga ai që e shihni në serial. /21Media