Kante në shënjestër të Erik ten Hag

Erik ten Hag e ka identifikuar yllin e Chelseat, N’Golo Kante, si nënshkrimin e tij të parë pas marrjes së drejtimit të Manchester United, raporton Mirror.
Mesfushori ka vetëm një vit të mbetur nga kontrata e tij dhe mund të jetë i hapur për një ndryshim të klubit pas disa muajsh trazirash në Stamford Bridge.
Kontrata e mesfushorit skadon në vitin 2023./21Media

Back to top button