Katër të vdekur dhe 133 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

 

Katër persona të prekur me Covid-19 kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri, ndërsa, janë konfirmuar edhe 133 raste të reja.

Në 24 orët e fundit janë kryer 820 testim, prej të cilave 133 persona rezultuan pozitivë.

Ndërsa, fatkeqësisht, 4 persona të tjerë kanë humbur betejën me koronavirusin./oranews

Back to top button