Kelmendi: Do të jemi afër qytetarëve

Partia Fjala, ka vazhduar fushatën zgjedhore në Gjilan. Kryetari i kësaj partie Gëzim Kelmendi tha se partia e tij, do të mundohet të bëjë më të mirën për Gjilanin dhe Kosovën./21Media

Back to top button