Kënga “Do dashni” e David Dreshaj për pak ditë drejt 3 milionë klikimeve

Nuk e ka lënë vetëm me këngën “Ana” që kjo verë e nxehtë të kalonte, por ai publikuar një tjetër projekt që mban titullin “Do dashni”.
Bëhet fjalë për David Dreshajn, i cili për tekstin e kësaj kënge ka bashkëpunuar me Elinel. Melodia dhe beat-i është realizuar nga Mixey, ndërsa është regjistruar dhe miksuar në studion e Darko Dimitrov.
Projekti ka edhe një super videoklip veror. Xhirimet janë bërë në Athinën antike.
Kënga ka pak ditë që është publikuar dhe që në start po pëlqehet mjaft./21Media

Back to top button