Kërcënohet një taksist

Kërcënon taksistin e detyron ta dërgojë në Prekaz

Një person është arrestuar në Skenderaj, pasi që i njëjti ka kanosur taksistin duke e detyruar që ta vozis deri në fshatin Prekaz dhe duke u larguar pa paguar.

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të  rregullt.

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button