Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen e 23-të.

Ajo përmes instagramit ka treguar se ka marrë një dhuratë të veçantë për ditëlindje.

Vjaza e saj, Nina thotë se është dhurata më e bukur që ka marrë.

”Dhurata më e mirë e ditëlindjes”, ka shkruar Arbenita në instastory, krahas një video që ka postuar ku i shihen këmbët e bebes.

Çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, më 24 prill të këtij viti janë bërë prindër për herë të parë. Fero dhe Arbenita janë bekuar me një vajzë të cilën e pagëzuan Nina./21Media