Klinaku përfundon viztat në Hagë: 8 shokët qëndrojnë stoikisht përballë padrejtësive

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Faton Klinaku, sot ka përfunduar vizitat e tij në Hagë.

Në një postim në Facebook ai ka njoftuar se sot ka takuar Nasim Haradinajn, Hysni Gucatin dhe Hashim Thaçin.

”I përfunduam vizitat edhe me Nasim Haradinaj, Hysni Gucati dhe Hashim Thaçi. Të gjithë 8 shokët janë mirë me shëndet, qëndrojnë stoikisht përballë padrejtësive, dhe ju dërgojnë të fala”, ka shkruar Klinaku./21Media

Back to top button