Korab Shaqiri bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari, Korab Shaqiri është bërë baba për herë të dytë, shkruan rtv21.tv
Ai dhe bashkortja e tij Lulkaçela Jashari janë bekuar edhe me një djalë. Korabi përmes një postimi në Instagram ka treguar se për vogëlushin e kanë zgjedhur emrin, Arb.

“Mirë se erdhe në jetë, ARB SHAQIRI”, ka shkruar Korabi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Korab Shaqiri (@korabshaqiri)

Korabi dhe Lulkaçela janë prindër të një djali, 5 vjeçar./21Media

Back to top button