”Kunatat” kënga e re e Engjëllusha Salihut

1 min read

 

Këngëtarja, Engjëllusha Salihu ka publikur projektin e saj të radhës.

Kënga titullohet ”Kunatat”, të cilën këngëtarja e ka sjellur me videoklip shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës është përkujdesur Abaz Selmani ndërsa muzika dhe orkestrimi është kryer nga Rrahman Kryeziu.

Ndërsa, videoklipi i këngës është realizuar nga Vizion Media/21Media