Kur pritjet ishin shumë larg realitetit 

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Jeta nuk është gjithmonë e këndshme dhe nganjëherë zhgënjehemi kur nuk marrim atë që prisnim.

Disa njerëz mund të shkruajnë një libër mbi këtë temë pasi dinë gjithçka për pritjet e tyre të thyera nga një realitet i ashpër.

Më poshtë ju sjellim disa momente përmes fotografive, të publikuara nga BrightSide, kur realiteti mahniti vërtet njerëzit./21Media

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest

17 Times When Expectations Were Too Far From Reality, and It’s Hard to Say Which Story Is the Saddest